Puan Sistemi Nedir

www.betsepeti.com tarafından siz değerli oyuncularımız için geliştirilmiş olan bir puan sistemidir. Günümüzde kullanılan kredi kartlarında olduğu gibi her yatırımınız karşılığında ve eğer sistemimizde zararda iseniz www.betsepetipuan.com adresinde puanlarınız otomatik olarak birikecektir.

PUAN KAZAN

BS Puan sisteminde yatırım yaptıkça Statünüze göre puan kazanın.

HESABINA AKTAR

Kazandığınız BS Puanları Betsepeti hesabınıza aktarın.

DİLEDİĞİN GİBİ HARCA

Puanlarınızı ister www.betsepeti.com'da harcayın, isterseniz de nakit olarak çekin.

Yatırdıkça Puan Kazanın

Yapacağınız her yatırım için BS Puanlarınız otomatik olarak birikecektir. Puanlarınızı giriş yaparak takip edebilirsiniz. Ayrıca hangi tarihte ne kadar puan kazandığınızı da görebilirsiniz.

PUAN SİSTEMİNDEKİ ÖZELLİKLER

BS Puan Sistemi diğer sitelerde olmayan bir çok özellik içerir.

STATÜ

Yapmış olduğunuz yatırım toplamına göre kazandığınız statüdür.

YATIRIM PUANI

Yapmış olduğunuz her yatırıma statünüzdeki orana göre biriken puanlarınız.

ZARAR PUANI

Eğer Betsepetinde zararda iseniz, yine kazanıyorsunuz! Zarar bareminize göre puanlarınız her yatırımınızda hesaplanıp hesabınıza yüklenecektir.

RAPORLAMA

Hesabınıza giriş yaparak, yapmış olduğunuz yatırımlarınızı ve karşılığında eklenen puanlarınız görebilirsiniz.

BS PUAN SİSTEMİNE GİRİŞ

KAYITLI KULLANICI
Şifre Aldıysanız Giriş Bilgileriniz ile giriş yapınız
İLK KAYIT
Örnek:05331234567

Statüler

Betsepeti Puan sisteminde hem yatırım yaptıkça hem de eğer zararda iseniz puanlarınız hesabınızda birikecektir.

CLASSIC

  • %1 Yatırım Puanı
  • %1 Zarar Puanı

GOLD

  • %1.5 Yatırım Puanı
  • %2 Zarar Puanı

PLATINUM

  • %2 Yatırım Puanı
  • %3 Zarar Puanı

VIP

  • %2.5 Yatırım Puanı
  • %4 Zarar Puanı

CLASSIC ÜYE

Betsepeti'ne kayıt olmuş olan bütün üyelerimizin başladığı satandart statü tipidir. Betsepeti'ne üye olduktan sonra BS Puan sistemine de kayıt olup, yatırım yaptıkça BS Puanlarınız birikmeye başlayacaktır. Classic Üyelerimizin bir üst statüye geçebilmeleri için toplamda 50.000 TL yatırım toplamı olmalıdır. 1 TL - 50.000 TL arasında yatırım toplamı bulunan üyelerimiz yatırdıkları her yatırım için %1 oranında BS Puan kazanacaklardır.

Classic Üyelerimiz eğer sistemimizde ZARAR'da ise ek olarak Zarar Puanıda kazanacaklardır. Zarar Puanı Classic üyelerimiz için 10.000 TL ile 29.999 TL arasında zarar ettiklerinde devreye girecektir. Zarar Puanı oranı Classic Üyelerimiz için %1 oranında her yatırım yatığında BS Puan sistemine eklenecektir.

50.000 TL yatırım toplamına ulaşan üyelerimiz otomatik olarak bir üst statüye geçeceklerdir.

GOLD ÜYE

50.000 TL ile 249.999 TL arasında yatırım toplamı olan üyelerimizin kullanabileceği statü tipidir. Gold Üyelerimiz her yatırım yaptığında yatırdıkları tutarın %1.5 oranında BS Puan kazanacaklardır.

Gold Üyelerimiz eğer sistemimizde ZARAR'da ise ek olarak Zarar Puanıda kazanacaklardır. Zarar Puanı Gold üyelerimiz için 30.000 TL ile 49.999 TL arasında zarar ettiklerinde devreye girecektir. Zarar Puanı oranı Gold Üyelerimiz için %2 oranında her yatırım yatığında BS Puan sistemine eklenecektir.

250.000 TL yatırım toplamına ulaşan üyelerimiz otomatik olarak bir üst statüye geçeceklerdir.

PLATINUM ÜYE

250.000 TL ile 499.999 TL arasında yatırım toplamı olan üyelerimizin kullanabileceği statü tipidir. Platinum Üyelerimiz her yatırım yaptığında yatırdıkları tutarın %2 oranında BS Puan kazanacaklardır.

Platinum Üyelerimiz eğer sistemimizde ZARAR'da ise ek olarak Zarar Puanıda kazanacaklardır. Zarar Puanı Platinum üyelerimiz için 50.000 TL ile 99.999 TL arasında zarar ettiklerinde devreye girecektir. Zarar Puanı oranı Platinum Üyelerimiz için %3 oranında her yatırım yatığında BS Puan sistemine eklenecektir.

500.000 TL ve üzeri yatırım toplamına ulaşan üyelerimiz otomatik olarak bir üst statüye geçeceklerdir.

VIP ÜYE

500.000 TL ve üzeri yatırım toplamı olan üyelerimizin kullanabileceği statü tipidir. VIP Üyelerimiz her yatırım yaptığında yatırdıkları tutarın %2.5 oranında BS Puan kazanacaklardır.

VIP Üyelerimiz eğer sistemimizde ZARAR'da ise ek olarak Zarar Puanıda kazanacaklardır. Zarar Puanı VIP üyelerimiz için 100.000 TL ve üzerinde zarar ettiklerinde devreye girecektir. Zarar Puanı oranı VIP Üyelerimiz için %4 oranında her yatırım yatığında BS Puan sistemine eklenecektir.

YARDIM

BS Puan sistemiyle ilgili Sıkça Sorulan Sorular

BETSEPETİ PUAN SİSTEMİNDEN NASIL YARARLANABİLİRİM?

Öncelikle Betsepeti Puan Sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi için Sağ üst köşede bulunan İLK KAYIT butonuna basarak sistemimizde kullandığınız Kullanıcı Adı ve Sistemimizde Kayıtlı Cep Telefonu numaranızı yazarak kayıtlı Cep Telefonunuza bir SMS Şifre gelecektir.

Sistemimizde Kayıtlı Cep Telefonunuza gelen bu şifre Betsepeti Puan Sistemini kullanmak için bundan sonra kullanacağınız şifreniz olacaktır.

Cep Telefonunuza şifre geldikten sonra yine sağ üst köşede bulunan "KAYITLI KULLANICI" butonuna basarak yine Sistemimizde kayıtlı Kullanıcı Adı ve Sistemimizde Kayıtlı Cep Telefonu Numaranıza gelen şifreyi girerek Betsepeti Puan Sistemine giriş sağlayabilirsiniz.

PUANLARIMI HESABIMA NASIL AKTARABİLİRİM?

Betsepeti Puan Sisteminde biriken puanlarınızı sisteme giriş yaptıktan sonra "PUANLARIMI HESABIMA AKTAR" butonuna basarak talepte bulunmanız gerekmektedir. Talepte bulunduktan sonra www.betsepeti.com adresine girerek Canlı Destek Temsilcilerimize sitemizde kullandığınız Kullanıcı Adınızı söyleyerek Puanlarınızın hesabınıza aktarmasını talep ediniz. Müsait olan ilk Canlı Destek Temsilcimiz işlemlerinizi yapıp size gerekli bilgiyi verecektir.

BETSEPETİ PUAN SİSTEMİ NE ZAMAN BAŞLADI?

Betsepeti Puan Sistemi 01.06.2017 Tarihinde hayata geçmiş olup, bu tarihten sonra yapılan yatırımlarınızı kapsamaktadır.

01.06.2017 tarihinden önce yapılan yatırımlarınız bu sistemin dışındadır.

KAZANILAN PUANLARIN KULLANIMI VE ÇEVRİM ŞARTI NEDİR?

Betsepeti Puan Sistemi ile kazanmış olduğunuz Puanlarınızın;

"KAZANDIĞINIZ PUANLARIN HİÇBİR ÇEVRİM ŞARTIK YOKTUR"
"İSTEDİĞİNİZ ZAMAN NAKİT OLARAK ÇEKEBİLİRSİNİZ" ( Sitemizde bulunan "Para Çekme" şartları geçerlidir. )
"KAZANDIĞINIZ PUANLAR İLE SİTEMİZDE OYUN OYNAYABİLİRSİNİZ"

BETSEPETİ PUAN ŞİFREMİ UNUTTUM, NE YAPMALIYIM?

www.betsepetipuan.com şifrenizi kaybettiğinizde ya da unuttuğunuzda www.betsepeti.com adresine giderek "Canlı Destek Temsilcilerimizden" şifrenizi talep edebilirsiniz.

Siz değerli oyuncularımıza her zaman daha iyi hizmet ve eşsiz promosyonlar ile hizmet vermeye devam edeceğiz.
Oyunlarınızda Bol Şans Dileriz

Bet Sepeti Ekibi

BİZE ULAŞIN

Siz değerli üyelerimizin görüşleri, önerileri BS Puan sistemini daha da geliştirmemize yardımcı olacaktır. Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.